Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 收到東西物品確認沒錯價錢也公道 ,下次如果有看到賣家有賣我要的商品會優先的選擇。
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Price: HK$19.22
Original Price: HK$20.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 100W |
| SKU | sw2403019954955646 |
Author: a***1
Date:
Review: 收到東西物品確認沒錯價錢也公道 ,下次如果有看到賣家有賣我要的商品會優先的選擇。
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: g***h
Date:
Review: 出貨速度快,價格優惠,商品品質好,值得信賴的賣家 ...
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: g***h
Date:
Review: 送貨迅速。價格實在,物超所值送貨迅速。價格實在,物超所值
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: m***o
Date:
Review: 已經收到賣家寄出的完整商品,商品質感很好,沒有踩雷, 有需要是可以考慮繼續回購的商品。
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.